Paweł Małaszyński tym zdjęciem wygrał internet - oraz nasze serca

Gotowy na wszystko, dewiza każdego ojca
Gotowy na wszystko, dewiza każdego ojca Paweł Małaszyński Instagram
Nigdy nie wiadomo, co wymyśli twoje dziecko. Czasem chce bawić się klockami Lego, czasem ma ochotę rozpalić ognisko w salonie i pyta tylko, gdzie schowałeś zapałki, a czasami - no właśnie. O tym niech opowie wam Paweł Małaszyński


Jako dad:Hero nie przyznajemy żadnych nagród (jeszcze). Ale gdybyśmy mieli je przyznawać, Paweł Małaszyński właśnie odbierałby od nas złotą statuetkę, z wyróżnieniem. W sumie chodzi o głupotę, ale życie każdego z ojców składa się z drobiazgów i to one sprawiają, że jest takie fajne.

To jest zdjęcie, które Paweł wrzucił na Instagram.Pierwsza reakcja u wszystkich pewnie będzie taka sama - WTF? Trzeba doczytać opis, wtedy wszystko staje się jasne.

Ilu mężczyzn pozwoliłoby, żeby jego dziecko pomalowało mu paznokcie? Ilu zgodziłoby się na kolor różowy? Ilu zrobiłoby sobie zdjęcie i wrzuciłoby je na Instagram? Jesteśmy uwięzieni we wzorcach męskości. Chętnie damy sobie założyć kapelusz kowbojski, bez problemu przyjmiemy pelerynę superbohatera którą nasze dziecko przygotuje z kolorowego ręcznika.
Ale ojcostwo to niekoniecznie maczyzm. Różowe paznokcie u nóg też są spoko, noś je z dumą (chyba że twoja córka pomalowała je markerem, wtedy masz problem). Paweł, jesteś Dad Hero.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WEEKEND 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend

Związki

0 0Szybko i bez rozmowy. Tak swoje związki kończą mężczyźni. Da się inaczej? Oczywiście, że tak

Bohaterowie

0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." Pułkownik Andrzej Kruczyński o tym, jak być komandosem i nie zawalić jako ojciec

Trendy

0 0Monstrum – to jest największy Starbucks na świecie, do tego w jednym z najbardziej polskich miast