"Myślałem, że go stracę...". Michael Douglas pierwszy raz opowiedział o uzależnieniu syna

Michael Douglas w rozmowie z magazynem "People" opowiedział o uzależnieniu narkotykowym syna
Michael Douglas w rozmowie z magazynem "People" opowiedział o uzależnieniu narkotykowym syna Fot. Instagram / @people
To nie jest celebrycka historia. Nie zajmujemy się plotkami. Nie czytamy kolorowych magazynów i nie śledzimy serwisów o gwiazdach. To jednak informacja zupełnie innego kalibru. To opowieść o tym, jak trudną drogę czasami muszą przejść ojciec i syn. To prawdziwe życie, nawet jeśli dotyczy postaci z Hollywood.


Cameron Douglas wiódł mroczne życie. Narkotyki i związki ze światem przestępczym doprowadziły do tego, że na siedem lat trafił do więzienia. W rozmowie z amerykańskim magazynem "People" Cameron i jego ojciec Michael Douglas po raz pierwszy opowiedzieli, o tym, co przeszli jako rodzina

Cameron, syn człowieka, którego zapamiętaliśmy jako Gordona Gekko z "Wall Street", od dwóch lat próbuje ułożyć sobie życie po wyjściu z więzienia. Wraz z partnerką Viviane Thiebes wychowuje też dwuletnią córkę. Jeszcze dwa lata temu jego życie wyglądało całkowicie inaczej. Do 2017 roku Cameron Douglas siedział w więzieniu, trafił tam za posiadanie heroiny i handel metamfetaminą.– Były momenty, kiedy nadzieja słabła. Życie stało się pasmem nieustających dramatów. Bałem się, że na zawsze go stracę – wyznał Michael Douglas w rozmowie z magazynem "People".

Cameron wpadł w narkotyki bardzo wcześnie. Jako dwudziestolatek regularnie zażywał heroinę i kokainę. Z czasem przerodziło się to w nałóg - kokainę zażywał codziennie. – Nienawidziłem tego, kim się stałem z powodu narkotyków, a mimo to nie byłem w stanie przestać brać i wydostać się z uzależnienia – opowiada syn aktora w wywiadzie dla "People". – To podstępna, zdumiewająca moc narkotyków. Jeśli zabrniesz tak daleko jak ja, są tylko dwie opcje: najpierw więzienie, potem już tylko śmierć – ostrzega. Od zgonu udało mu się wyratować, ale wyrok musiał odsiedzieć. Teraz próbuje poukładać życie od nowa - a także odbudować relacje z ojcem.


Najstarszy z trojga
41-letni dzisiaj Cameron to najstarszy syn Michaela Douglasa z pierwszego małżeństwa aktora z Diandrą M. Luker. Syn Michaela Douglasa ma przyszywane, znacznie młodsze rodzeństwo z drugiego związku małżeńskiego ojca, z Catherine Zetą-Jones Michael Douglas doczekał się bowiem dwójki dzieci – syna Dylana Michaela (ur. 8 sierpnia 2000) i córki Carys Zety (ur. 22 sierpnia 2003).

Źródło: "People"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WEEKEND 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend

Związki

0 0Szybko i bez rozmowy. Tak swoje związki kończą mężczyźni. Da się inaczej? Oczywiście, że tak

Bohaterowie

0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." Pułkownik Andrzej Kruczyński o tym, jak być komandosem i nie zawalić jako ojciec

Trendy

0 0Monstrum – to jest największy Starbucks na świecie, do tego w jednym z najbardziej polskich miast